O salonie

Troszkę spraw technicznych 🙂

Moim celem otwierając miejsce PrivSalon jest poświęcenie 100% uwagi Klientce bez pośpiechu, na luzie i bez skrępowania, aby każda z Pań w prywatnym miejscu rozkoszowała się pyszną kawą jednocześnie dbając o urodę:)

W salonie pracuję na profesjonalnym sprzęcie i materiałach renomowanych firm takich jak Essie (ponad 50 kolorów), Opi (50 kolorów), Semilac (70 kolorów), Nail tek, Kinetic, Indigo oraz kosmetykach firmy Gehwol. Każda z Pań ma możliwość wysuszenia klasycznej stylizacji w profesjonalnej suszarce do paznokci która sprawia, iż lakier dłużej się trzyma.

Szczególną uwagę przywiązuję do higieny i bezpieczeństwa swoich Klientek. Dbam o czystość i pełen serwis. Poddaje dezynfekcji wszystkie przedmioty z którymi klientka miała kontakt włącznie z klamkami 🙂 Moje narzędzia są sterylizowane w najnowszej generacji autoklawie Enbio. Spełnia on 100% norm europejskich, najwyższej klasy B. Dla każdej z Pań jest przyszykowany jednorazowy pakiet narzędzi oraz jednorazowe produkty.

Ponadto, wyprzedzając normy higieniczne w naszym salonie została zamontowana lampa bakteriobójcza i wirusobójcza przepływowa. Urządzenie jest bezpieczne w 100% dla człowieka, posiada atest PZH – jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji. Ma właściwości biobójcze i nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje. Ze względu na dużą skuteczność działania lampy bakteriobójcze wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylność np. na salach operacyjnych. Przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze są bezpiecznie dla człowieka, ponieważ biobójcze promieniowanie UV-C nie wydostaje się poza kopułę lampy. Można je stosować podczas obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu. Przepływowe lampy to skuteczny sposób na walkę z COVID-19. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Główny Inspektorat Sanitarny potwierdzają skuteczność promieniowania UV-C i rekomendują taką metodę jako sposób na walkę z pandemią COVID-19.

Jestem do dyspozycji o każdej porze i służę doradztwem i pełnym profesjonalizmem.

Instagram