Zabiegi na stopy

PEDICURE KLASYCZNY

Tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Pedicure klasyczny rozpoczyna się od kąpieli stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych, oględzin stóp i usunięcia starego lakieru. Płytka skracana jest w linii prostej tak, aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokcia w tkanki miękkie. Później odsuwane są bądź też wycinane skórki w zależności od woli Klientki, płytka jest wygładzana. Kolejnym krokiem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą tarki lub specjalnej frezarki. Następnym etapem jest gruboziarnisty peeling, który ma za zadanie usunięcie zrogowaciałego naskórka, po czym zostaje wtarty w skórę krem odpowiedni dla rodzaju skóry Klientki. Po odtłuszczeniu paznokci nakładany jest lakier według uznania Klientki. Podobnie jak w przypadku manicure jest możliwość wysuszenia paznokci w profesjonalnej suszarce przeznaczonej do tego celu.

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure klasyczny, różniący się jedynie sposobem pomalowania płytki paznokciowej lakierem, który łączy w sobie najlepsze właściwości lakieru i zarazem najlepszych cech żelu. Tak pomalowany paznokieć nie różni się z wyglądu od tradycyjnego lakieru, jednak paznokcie lśnią, są twardsze, lakier nie ściera się, barwa jest nasycona a efekt utrzymuje się przez 14 dni. Lakier usuwa się w salonie, łatwo, szybko i bezpiecznie przy pomocy acetonu. Lakier nie rozpuszcza się pod wpływem zmywacza.

PEDICURE FRANCUSKI

Zabieg podobny do pedicure klasycznego, który różni się od niego jedynie sposobem pomalowania płytki białym lakierem tak, aby podkreślić wolny brzeg paznokcia a pozostałą część paznokcia zazwyczaj delikatnym różem. W ten sposób pomalowane paznokcie wyglądają czysto, delikatnie i bardzo kobieco.

PEDICURE ODŻYWCZY MASEŁKIEM SHEA

Zabieg polega na wcieraniu masła Shea w przygotowaną, czystą płytkę paznokcia za pomocą polerki. Zabieg Manicure Shea przyśpiesza proces wzrostu paznokci, wybiela wolny brzeg paznokcia, odbudowuje i odżywia. Już po kilku dniach po aplikacji widać pierwsze efekty, natomiast po tygodniu płytka staje się gładsza i twardsza. Zabieg Manicure Shea sprawdzi się po zdjęciu hybrydy, a także odżywi paznokcie po zdjęciu akrylu lub żelu.

ZABIEG KWASAMI

Zabieg kwasami jest to zabieg wykonany przy pomocy płynu zmiękczającego naskórek. Zabieg ten połączony z pedicure ma nie tylko właściwości upiększające, ale także lecznicze. Pozwala łatwo i bezboleśnie usunąć nawet nagromadzony i zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp. Sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka. Dodatkową zaletą tego zabiegu jest prosty sposób jego wykonania. Wystarczy nanieść specjalne, nasączone płatki na stopy, owinąć folią, odczekać 15 minut, zdjąć za pomocą plastikowego nożyka, a następnie zetrzeć pozostałości naskórka specjalną higieniczną tarką. Na koniec aplikuje się krem, który świetnie zmiękcza i nawilża skórę. Nieodłącznym elementem  jest zrobienie wcześniej pedicure klasycznego, aby stopy Klientki były odpowiednio przygotowane i odświeżone.

MASKA ODŻYWCZA PLASTER MIODU

Miodowa maska regenerująca do pielęgnacji stóp o intensywnym działaniu odżywczym i regenerującym. Jest połączeniem oleju arganowego, słonecznikowego, masła shea, ekstraktu z miodu, siemienia lnianego, panthenolu i mocznika. Błyskawicznie uzupełnia niedobory składników odżywczych w suchej skórze stóp. Zapewnia natychmiastową miękkość, idealną gładkość i nawilżenie. Zabieg wykonywany przy uprzednim zrobieniu pedicure.

Instagram